Охорона і Захист - на варті Вашої безпеки

Наша охоронна фірма надає ряд послуг з охорони різних типів об'єктів, як комерційних, так і приватних. Основною перевагою співпраці з нами є наявність кваліфікованих співробітників, комплексних охоронних систем і доступна цінова політика.

Оскільки чисельність охоронних фірм міста Харкова досить велика, кожна компанія намагається якнайкраще обслуговувати своїх клієнтів. Наша охоронна фірма працює на ринку з 2015 року, ефективність наданих нами послуг становить 100%. За цей час ми обслужили кілька тисяч замовників і продовжуємо надавати якісні послуги на найвищому рівні.

Ставши нашим клієнтом, ви можете бути впевнені в надійності і безпеці протягом всього терміну, обумовленого в договорі. Відгуки про охоронній фірмі "Охорона і Захист"


Нащі клієнти залишають тільки позитивні відгуки про нашу охоронну фірму, відзначаючи високий рівень сервісу, доступні ціни та відповідальність співробітників.

Ми охороняємо:

  • Приватні будинки, під'їзди, дачі і квартири;
  • Торгівельні центри, офіси;
  • Комерційні підприємства, організації.

А також:

  • Організовуємо пультову, технічну, фізичну охорону;
  • Встановлюємо системи відеоспостереження, сигналізацію, в тому числі і пожежну;
  • Надаємо послуги інкасації та супроводження вантажів.

Співробітники нашої фірми - кваліфіковані охоронці з багаторічним успішним досвідом роботи в силових структурах, чемні, професійні та відповідальні. Кожного працівника ми забезпечуємо необхідними для об'єкта або особи засобами захисту, щоб він міг в повному обсязі виконувати свої обов'язки, надаючи надійну безпеку. Будь-які взаємини з нашою фірмою регулюються договірними відносинами, які є для замовника додатковим гарантом отримання замовлених послуг.

Ми поважаємо кожного клієнта, тому цінуємо його час і гроші, надаючи оперативну допомогу за доступною вартістю.