10 546
Об'єкт
10 026
Клієнтів
100%
Гарантій
Охоронні послуги

Охоронне агентство в Харкові - Охорона і Захист

Наша компанія - один з лідерів в Харкові, що надає повний перелік охоронних послуг, які в цілому поділяються на фізичну та технічну охорону. Якщо ви маєте намір замовити наші послуги - робите правильний вибір, оскільки ефективність роботи з нашої охоронною фірмою по достоїнству оцінили багато установ, юридичні та фізичні особи. Від охоронних агентств в Харкові «Охорона і Захист» відрізняється такими критеріями: бездоганний багаторічний досвід роботи, виключно професійний кадровий склад і лояльна цінова політика при високій якості обслуговування.

Ключові послуги охоронного агентства Охорона і Захист

Фізична охорона. Жодна технічна система не здатна замінити досвідченого охоронця зі спеціальною освітою, роками тренувань, бездоганними навичками і здатністю до аналітичного мислення. Якою б не була надійною і сучасною технічна система, вона потребує встановлення і управлінні фахівцем.

Саме тому послуги фізичної охорони завжди будуть актуальні, оскільки вони посилюють і поліпшують функціонування різних технічних засобів, будучи незамінним доповненням до них. Без фізичної охорони не обійтися в торгових центрах, магазинах, великих офісах, громадських установах, на дачних і котеджних селищах і навіть в заміських будинках.

Фірма «Охорона та Захист» готова надати кожному клієнту спеціально навчених охоронців, які вміють надати кваліфіковану захист від різних ситуацій. Кожен з наших фахівців ретельно відбирається перед прийняттям на роботу. Практично всі з кадрового складу - колишні співробітники правоохоронних органів або військові.

Щоб підтримувати кваліфікацію і належне фізичний стан, наші співробітники проходять регулярні тренінги, навички та атестацію на відповідність профпридатності, оскільки ми розуміємо, що не маємо права на помилку, гарантуючи безпеку певного об'єкта або фізичної особи. Особиста охорона - різновид фізичної охорони, яка полягає в роботі з певною особою. Особистий охоронець забезпечить безпеку, передбачить і нейтралізує різні ризики. У числі клієнтів нашого агентства - успішні бізнесмени, політики, артисти і зірки, які приїжджають до Харкова, а також окремі шоумени, для яких ми забезпечуємо безпеку по всій території країни.

Технічна охорона. Фізична і технічна охорона відмінно один одного доповнюють, підвищуючи якість реагування на різні позаштатні ситуації. Від надійності та функціоналу технічних засобів залежить безпека об'єкта і життя, здоров'я людини, тому фахівці нашого агентства віддають перевагу тільки професійним системам. Серед них: пожежна та охоронна сигналізація, тривожна кнопка, системи охорони периметру, відеоспостереження та ін. Все це обладнання фахівці обов'язково тестують перед встановленням і виробляють регулярне технічне обслуговування під час його роботи.

Послуги пультової охорони оптимально підходять для охорони квартир, будинків та офісів, гаражів, дач, котеджів, складських приміщень і багатьох інших об'єктів. Вона допомагає повністю виключити або мінімізувати участь людини в процесі охорони. За рахунок цього знижуються фінансові витрати і підвищується гарантія захисту від певних ризиків, таких як пожежа, злом вікон, дверей, проникнення на територію та ін.

Послуги охорони в Харкові

Наше охоронне агентство в Харкові забезпечує безпеку за такими напрямками як:

Замовляючи послуги охорони у фірми Охорона та Захист, ви будете повністю впевнені у власній безпеці або захисту вашого об'єкта. Кожному клієнту ми гарантуємо індивідуальний підхід, якісне обслуговування, пильну увагу до різних деталей, безпрецедентну відповідальності і доступні ціни. Звертайтеся в агентство «Охорона і Захист» - ми забезпечимо вас надійним захистом на найвищому рівні.

Чому варто обрати
Охоронне підприємство
Охорона і Захист
Обслуговуємо більше 10546 об'єктів
Забеспечуємо охорону об'єктів всіх форм власності. Охорона квартир, приватних будинків, котеджів, офісів, торгових центрів. Фізична охорона
З 2015 року на ринку охоронних послуг
Надаємо охоронні послуги в Харкові з 2015 року. Але ми не зупиняємося на досягнутому! З кожним роком покращуючи якість своїх послуг
Сучасні охоронні технології
Широкий спектр послуг в сфері пультової охорони об'єктів. В нашому арсеналі тільки найсучасніші дротові та бездротові охоронні системи
Охоронне обладнання
Окрім надання охоронних послуг ми пропонуємо нашим клієнтам можливість придбати охоронне обладнання по кращій ціні на ринку.
ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

ГАРАНТІЯ ПРИБУТТЯ НА ВИКЛИК
ЗА 3-5 ХВИЛИН

Групи швидкого реагування охоронного агентства "Охорона і Захист" цілодобово чергують у всіх районах міста Харкова, це дає нам можливість гарантувати прибуття охорони за сигналом тривоги на об'єкт протягом лічених хвилин.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС